info@estetikcerrahimerkezi.com

ESTETİK CERRAH OP DR GÖKHAN ÖZERDEM
RANDEVU TEL: +90 532 370 04 14 (ANTALYA)

ÖNCESİ - SONRASI RESİMLER

Hastalarımız bize doğal olarak neden web saylarımıza veya sosyal medya içeriklerimize ameliyat öncesi ve sonrası resimleri koymadığımızı soruyorlar. Tabi ki bir çok doktorun koyduğunu görüyoruz ve bunu sormakta haklılar. 


Ülkemizde ne yazık ki kanunlar gereği her hangi bir şekilde öncesi sonrası resimleri paylaşmak yasaktır. Hasta hakları gereği bu yasaklara uymak durumundayız. Bunları paylaşan doktorlar suç işlemektedir. 


Öncesi sonrası örnek resimleri sosyal medya veya mesajlaşma yolu ile paylaşmak da mümkün değildir.


ANTALYA ESTETİK PLASTİK CERRAH OP DR GÖKHAN ÖZERDEM

Op Dr Gökhan Özerdem

+90 505 928 21 41

Resimleriniz ile (her iki yandan ve önden çekilmiş olarak) direk doktorumuza (sadece) mesaj ile danışabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz ! Randevu için lütfen iletişim numalarımızdan asistanlarımıza ulaşınız.

ÖNCESİ SONRASI
FİYATLAR


YouTube Kanalımızda Videolarımızı İzleyebilirsiniz. Lütfen Kanalımızı Takip Edin

Hasta Yorumlarımız

TIKLA

Doktortakvimi 

'Bu site tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza başvurunuz. Bu site Estalya Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi resmi sayfasıdır. Her hangi bir sağlık kuruluşu değildir. Öncesi sonrası resimlerde de olduğu gibi burada fiyat bilgilerimizi paylaşmamız yasa gereği mümkün değildir. Fiyat bilgisi için tarafımıza randevu ile gelebilir veya irtibat telefonlarımızdan asistanlarımızla irtibata geçebilirsiniz'